Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ACM Consulting Sp. z o.o.

ul. Ostatnia 49,
60-102 Poznań
Tel/fax: 61 864 12 12
biuro@acmconsulting.pl

Sąd Rejonowy w Poznaniu,
XXI Wydział Gospodarczy
KRS nr 0000271882
Kapitał zakładowy: 50 000 zł
NIP: 7792301978
REGON: 300467243


ACM CONSULTING Sp. z o.o.

to firma powstała w obecnej formie prawnej w 2006 roku w wyniku połączenia wiedzy, umiejętności i doświadczeń osób i podmiotów gospodarczych zajmujących się od kilkunastu lat problematyką doradztwa gospodarczego.
Dysponuje prezentującym wysoki poziom kwalifikacji merytorycznych i efektywnym w działaniu zespołem pracowniczym, w skład którego wchodzą specjaliści w dziedzinie rachunkowości, prawa gospodarczego i podatkowego, bankowości i finansów publicznych.
Ściśle współpracuje z wyspecjalizowanymi kancelariami prawniczymi, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, doradcami finansowymi i pracownikami wyższych uczelni dzięki czemu jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych i jednostek sektora finansów publicznych zakresie prawnych i ekonomicznych aspektów ich funkcjonowania.
Poprzez wykorzystanie w działalności nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych oraz zaawansowanych technologii informatycznych świadczy usługi na rzecz podmiotów z różnych regionów kraju oraz z zagranicy, niezależnie od miejsca siedziby Klienta.
Prowadzi działalność szkoleniową w zakresie zagadnień prawnych i ekonomicznych.

© ACM Consulting Sp. z o.o.      Projekt i wykonanie MNS Design